vize işlemleri

Dubai Vizesi

İçindekiler

Dubai vizesi alma isteğine girmek isteyen vize almak dahil olunca harekete geçenlerin bunun dahil olunca çeşitli adımları yerine getirmesi gerekmektedir. Bunlara ek binen her durum içine katılınca adımlar yerine getirilir ise insanlar sorunsuz yalnızca biçime vizelerini alabilmektedir. Gereken adımlar ardından vizelerini alan vize almak dahil olunca harekete geçenler sorun yaşamadan binen her durum içine katılınca ülkeye seyahatlerini bir yandan da sorunsuz yalnızca biçimde gerçekleştirebilmektedirler.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai Schengen vizesi alma isteğine girmek isteyen herkes dahil olunca rahat yalnızca hareketidir. Bunlara ek bunun dahil olunca gerekli bulunan adımların eksiksiz bir biçimde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bilinen her durum içine katılınca hareketler eksiksiz bir biçimde gerçekleştirilir ise isteyen herkes vizelerini alabilmektedir. Tabi ki vizelerini almalarının ardından da seyahatlerinin sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını sağlayabilmektedirler.

Bu vizelerin alınması adına insanların ilk bulunarak gerekli bulunan şartları sağlamaları gerekmektedir.

Dubai Vize Alma Şartları Nelerdir?

Dubai vize alma konusunda gerekli bulunan ilk şey ise insanların gerekli bulunan şartları eksiksiz yalnızca biçimde tamamlamaları olmaktadır. Bunlara ek insanlar binen her durum içine katılınca şartları sağlar ise sorunsuz şekilde vize alma isteğine girmek adına tamamlamaları gereken hareketlere geçebilmektedirler. Dahil olarak bir yandan da hareketlerini bir yandan da tamamlamalarının ardından vizelerini alabilmekte ve seyahatlerini bir yandan da sorunsuz yalnızca biçimde gerçekleştirebilmektedirler.

Vize alma şartları denildiği zaman ilk dikkat çeken şart net olarak insanların yalnızca adet pasaportlarının bulunmasıdır. Vize alma isteğine girmek adına gerekli bulunan binen her durum içine katılınca pasaportun hangi türden olduğu önemli olmamaktadır. Bunlara ek pasaport içerisinde en az iki adet boş sayfa varsa ve en az 6 ay daha geçerlilik süresi varsa kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Dubai vizesi alabilmek adına insanların maddi durumlarının da net olarak yeterli olması gerekmektedir. Bunlara ek maddi durumlar da yeterli olur ise insanların binen her durum içine katılınca kez bir yandan da başvuru hareketlerini hem eksiksiz hem bir yandan da doğru yalnızca biçimde tamamlamaları gerekmektedir.

Dubai Vize İçin Gerekli Evraklar

 Dubai vizesi almak adına önemli şeylerden birisi bir yandan da başvuru evraklarının eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanmış olmasıdır. Bilinen her durum içine katılınca belgelerin bir yandan da net olarak oldukça dikkatli yalnızca biçimde hazırlanması gerekmektedir. Bunlara ek tüm şartlar uyuyorsa ve belgeler bir yandan da eksiksiz yalnızca biçimde tamamlanmış ise insanlar binen her durum içine katılınca vizelerini alabilmektedirler. Dahil olarak bir yandan da seyahatlerini gerçekleştirebilmektedirler. Bilinen her durum içine katılınca kapsamda hazırlanması gereken belge ve evraklar ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Pasaport
 2. Aktif banka hesabının üç aylık dökümlerine ek bulunarak 3000 TL bakiye
 3. Var ise eski pasaportların fotokopileri
 4. Biometrik fotoğraf
 5. Ulaşım dahil olunca rezervasyon bilgileri
 6. Şoför vizesi alacaklar dahil olunca teminat yazısı, uluslararası ehliyet, C2 belgesi
 7. Vize ücretinin ödeme dekontu
 8. Davetiye, davetiyeyi gönderenin bilgileri
 9. 18 yaşından küçüklere ebeveynden ya da yasal vasisten alınmış noter onaylı muvaffakatname
 10. Çalışanların maaş bordroları, SGK işe giriş bildirgesi, 4A hizmet döküm belgesi
 11. Çiftçiler dahil olunca ziraat odası sicil kaydı, çiftçi belgesi
 12. İş yeri sahipleri dahil olunca faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküsü
 13. Finansal durumu gösteren belgeler
 14. Dubai vize başvuru formu
 15. Nüfus cüzdan fotokopisi
 16. Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
 17. Konaklama yeri ile ilgili rezervasyon bilgileri
 18. Seyahat amacını destekleyen belgeler
 19. 000 Euro’luk seyahat sağlık sigortası
 20. Kamu personelleri dahil olunca görev yapılan yerden alınan yazı
 21. Öğrenciler dahil olunca öğrenci belgesi ve sponsor bilgileri
 22. Denizci vizesi dahil olunca denizci cüzdanı, Türk firmasından imza sirküleri, Dubai firmasından garanti yazısı

Dubai Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Dubai vize randevusu da oldukça önemli noktalardan birisi olmaktadır. Bilinen her durum içine katılınca randevuların alınması adına insanlar yalnızca danışmanlık acentesi ile birlikte hareket etmeyi tercih edebilmektedirler. Bilinen her durum içine katılınca kapsamda iyi yalnızca danışmanlık acentesi ile birlikte çalışan vize almak dahil olunca harekete geçenler, diğer tüm hareketlerinin bir yandan da en ufak yalnızca sorun bile meydana gelmeden gerçekleşmesini sağlayabilmektedirler.

İşlemlerini sorun yaşamadan tamamlamak isteyen vize almak dahil olunca harekete geçenler Sorunsuz vize danışmanlık acentesi ile birlikte hareket etmeyi tercih edebilirler. Bilinen her durum içine katılınca acente ile birlikte hareket eden vize almak dahil olunca harekete geçenler, diğer bütün hareketlerinin bir yandan da en ufak yalnızca sorun meydana gelmeden tamamlanmasını sağlayabilmektedirler. Bilinen her durum içine katılınca sayede Dubai vizesi alabilmekte ve seyahatlerini bir yandan da sorunsuz yalnızca biçimde gerçekleştirebilmektedirler. 

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai vize ücreti konusu da insanların sık yalnızca biçimde araştırdıkları ve merak ettikleri detaylar arasında bulunmaktadır. Belirtilen ücretler bilindiği gibi çeşitli durumlara göre değişiklik göstermektedir. Bilinen her durum içine katılınca vizelerin bir yandan da ücretlerini belirleyen faktörlerden birisi vizelerin süresi olmaktadır. Aynı zamanda vizelerin türleri bir yandan da ciddi anlamda önem taşıyan durumlar arasında bulunmaktadır. Tüm binen her durum içine katılınca durumlara bakıldığı zaman Dubai vize ücretleri değişiklik göstermektedir.

Dubai Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilebilir?

Dubai vize alan insanlar aldıkları binen her durum içine katılınca vize ile birlikte Dubai dışında farklı ülkelere bir yandan da gitme durumunu sahip etmektedirler. Bazı ülkelere yeniden vize almalarına gerek kalmadan gitme durumununa sahip olmaktadırlar. Dahil olarak bir yandan da alacakları tek yalnızca vize ile birlikte seyahatlerini tam bulunarak diledikleri şekilde gerçekleştirme durumunu sahip edebilmektedirler. Bilinen her durum içine katılınca kapsamda alacakları vize ile birlikte gidebilecekleri ülkeler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

 1. Macaristan
 2. Letonya
 3. Litvanya
 4. Lüksemburg
 5. Malta
 6. Polonya
 7. Portekiz
 8. Slovakya
 9. Slovenya
 10. Yunanistan
 11. Almanya
 12. Avusturya
 13. Belçika
 14. Çek Cumhuriyeti
 15. Danimarka
 16. Estonya
 17. Fransa
 18. Hollanda
 19. İspanya
 20. Dubai
 21. İtalya

Üçüncü Ülke Vatandaşları İçin Dubai Vizesi Almak

Dubai vizesi almak isteyen insanlar net olarak Türk vatandaşı olmak zorunda da değillerdir. İnsanlar üçüncü ülke vatandaşı olmaları durumunda da binen her durum içine katılınca vizeleri alma durumuna sahip olabilmektedirler. Bunun dahil olunca insanların ek bulunarak tek yalnızca şartı daha sağlıyor olmaları gerekmektedir.

Eğer insanlar Dubai’ye gitmek isteyen üçüncü ülke vatandaşı konumunda olurlar ise ek bulunarak Türkiye’de oturma izinlerinin bulunması gerekmektedir. Bilinen her durum içine katılınca iznin bir yandan da bulunması durumunda insanlar sorun yaşamadan vizelerini alma durumunu sahip etmektedirler. Bunlara ek oturma izinleri bulunuyor ise direk bulunarak diğer şartları da sağlamaları gerekmektedir. Bilinen her durum içine katılınca şartları da sağlamaları durumunda başvuru hareketlerini eksiksiz yalnızca biçime tamamlamaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button